HC Čerti Ostrov - HC Tachov-M. Lázně: 1 : 11
4. kolo, výsledky KLD  97.64kB
4. kolo, výsledky KLD
4. soutěžní kolo 18. 10 v Chebu
HC Stadion Cheb - HC Čerti Ostrov: 2 : 3
Třetí soutěžní kolo zavedlo naše mužstvo do Chebu, kam dorazilo pouze s deseti hráči, ale v dobré náladě. Po nešťastném utkání s HC Tachov-M. Lázně, se stal novou akvizicí v mužstvu brankář Láďa Kóra, který zacelil trhlinu na nejcitlivějším místě a jak se ukázalo, velmi úspěšně. Do utkání jsme nastoupili s mírným zpožděním, z organizačních důvodů na straně domácích, ale s maximální chutí. Zodpovědný a kolektivní výkon od samého začátku dával tušit, že se s tímto soupeřem dokážeme poprat o ligové body. Když v desáté minutě přišla první trefa do Chebské sítě z hokejky šikovného Šimona Glance, zavládla na střídačce opravdová bojová nálada. Až neuvěřitelná součinnost mužstva, kdy se všichni hráči dokázali zastupovat, prostřídávat a pomáhat si v těžkých chvílích, vyvrcholila druhým gólem ve 25. minutě. Akci skvěle zahájil svým najetím Martin Dušek, aby vzápětí přihrávku Jakuba Šťástky v druhou branku proměnil Martin Kadlec. Soupeř se však nevzdal a o 10 minut později kontroval pěknou střelou od modré čáry. Do třetí třetiny jsme šli s hubeným vedením, ale stále dostatečně odhodláni. Odhodlání však nechybělo ani chebákům a když o 5 minut později vyrovnali, nezbylo nám nic jiného, než dát třetí branku. Dokázali jsme si vytvořit spoustu brankových situací, ale štěstím oblepená svatyně soupeře nám dlouho odolávala. Smůlu prorazil až necelých 7 minut před koncem beckhendovou střelou opět Šimon Glanc a strhl vedení znovu na naší stranu. Následující minuty byly zkouškou nervů, odhodlání a především morálněvolních vlastností mužstva. Touto zkouškou jsme však prošli na výbornou a dovedli utkání do vítězného konce.
Poděkování za skvělý výkon náleží všem rovnou měrou, kteří se na dnešním utkání podíleli.
Vladimír Kóra, Šimon Glanc "C", Matěj Glanc, Martin Dušek, Jakub Šťástka, Vítek Brožek, Leoš Jonák, Jiří Krám, Tomáš Mrázek, Martin Kadlec.
PS. Kluci děkuji za skvělý sportovní výkon, slušné a rytířské vedení boje a především vzornou reprezentaci klubu. Dnes jste byli opravdovými ČERTY. Váš hrdý trenér.
7. kolo, výsledky
Nedělní utkání bylo pro ostrovské Čerty naprosto jednoznačným úspěchem, vždyť vítězství nad HC Cheb v poměru 17 : 2 je z říše nejodvážnějších představ. Skvělý kolektivní výkon tak slavil zasloužený úspěch. Jen škoda, že se střelecky neprosadila také naše třetí lajna ve složení Jonák, Šťástka, Wohlmuth, které chyběla pouze pověstná špetička štěstí. Dokázali však svým výkonem, že jsou platnou součástí týmu.
Děkuji všem za výborný výkon.
Další skvělé utkání ostrovského dorostu proběhlo v sobotu 29. 11 na domácím ledě. Kladenské Amazonky přijely podruhé v této sezoně na náš led a po úspěchu v minulém utkání vstoupili do zápasu sebevědomě. Naše mužstvo však od prvních minut důsledně dodržovalo herní pokyny, skvěle bruslilo a čistou hrou eliminovalo pokusy soupeřek. Téměř patnáct minut jsme čekali na úvodní branku utkání, která k naší radosti spadla do kladenské sítě. Další góly na sebe již nenechaly dlouho čekat a postupně se zrodil obrovský úspěch. Vítězství 8 : 0 jsme opravdu nečekali a gratulujeme brankáři Höhnlovi k první vychytané nule. Za zmínku stojí také 6 vstřelených branek Dennise Šeteka, který se projevil nejen jako střelec, ale také jako vstřícný spoluhráč. Z výborného kolektivního výkonu všech hráčů mám obrovskou radost a dovolil bych si ještě vyzdvihnout příkladný herní projev Denisy Nešutové, která v obraně odvedla velký kus práce. Děkuji všem hráčům za skvělý výkon a příznivcům za podporu, které se nám dostává.
Sestava mužstva: R. Höhnl, (J. Klein), M. Glanc, Š. Glanc, J. Krám , T. Mrázek, V.Brožek, R. Wohlmuth, L. Jonák, J. Šťástka, D. Šetek, T. Salva, D. Nešutová, M. Dušek
Střelci branek: Šetek 6, Š. Galnc, Dušek.